cheerers بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان

cheerers: بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس طارمی عالی ترین بازیکن بازی با الهلال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

مارتین اسکورسیزی با همراهی سازندگان «خماری» و «۸ مایل»، برداشتی متفاوت از داستان جوکر و گاتهام را در مقام تهیه‌کننده خواهد ساخت. ..

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می سازد

عبارات مهم : پروژه

مارتین اسکورسیزی با همراهی سازندگان «خماری» و «۸ مایل»، برداشتی متفاوت از داستان جوکر و گاتهام را در مقام تهیه کننده خواهد ساخت. ..

به گزارش مهر، کمپانی های برادران وارنر و دی سی در حال مذاکره هستند تا یک اسپین آف سینمایی دیگر از دنیای بتمن بسازند. این بار آنها می خواهند داستان شکل گیری بدنام ترین و معروف ترین شخصیت منفی این دنیا یعنی جوکر را تعریف کنند.

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

این استودیو تاد فیلیپس نویسنده «خماری» را گزینش کرده تا فیلمنامه این پروژه را در همراهی با اسکات سیلور که «۸ مایل» را نوشته بود به رشته تحریر دربیاورد. فیلیپس روی صندلی کارگردانی این فیلم خواهد نشست و مارتین اسکورسیزی همراه با فیلیپس تهیه کننده آن خواهد بود.

این پروژه، نخستین فیلم سینمایی ساخته شده است به وسیله یک کمپانی تهیه تازه خواهد بود که هنوز نامی روی آن گذاشته نشده است ولی برادران وارنر می خواهد از آن استفاده کند تا محتوای تولیدی خود بر پایه داستان های دی سی را گسترش دهد و بتواند داستان های خاصی خلق کند که در آنها بازیگرهای متفاوت نقش شخصیت های معروف قدیمی را ایفا می کنند.

مارتین اسکورسیزی با همراهی سازندگان «خماری» و «۸ مایل»، برداشتی متفاوت از داستان جوکر و گاتهام را در مقام تهیه‌کننده خواهد ساخت. ..

گفته می شود نشانه ساخت این فیلم، گفتن داستان اولیه و شکل گیری شخصیت جوکر است که تا به حال در قالب فیلم دیگری دیده نشده هست. جوکر تا به حال بخشی از دو مجموعه فیلم بتمن با نقش آفرینی جک نیکلسون و هیث لجر بوده و اخیرا هم جرد لتو نقش این شخصیت را در «جوخه خودکشی» بازی کرد. او باز هم این نقش را در دنباله «جوخه خودکشی» و همچنین در اسپین آف «هارلی کویین» بازی خواهد کرد، ولی این فیلم تازه از بازیگری متفاوت و احتمالا جوان تر بهره خواهد برد.

اما قسمت جالب این پروژه بعد زمینه داستانی آن هست. نشانه تهیه کنندگان این است تا یک فیلم جنایی سفت و سخت بسازند که داستانش در اوایل دهه هشتاد میلادی در شهر گاتهام به وقوع می پیوندد و زیاد از اینکه حس یکی از فیلم های دی سی را داشته باشد، قرار است شبیه یکی از فیلم های خود اسکورسیزی در آن دوره به عنوان نمونه «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین» یا «سلطان کمدی» باشد.

فیلیپس و سیلور از همین حالا کار نوشتن فیلمنامه را شروع کرده اند، ولی هنوز مشخص نیست فیلم چه زمانی منتشر خواهد شد. فیلیپس اخیرا فیلم «سگ های جنگ» را با جونا هیل و مایلز تلز ساخت. از بروزترین فیلمنامه های او هم می توان به فیلم «مبارزه» اشاره کرد.

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

واژه های کلیدی: پروژه | داستان | داستان | فیلیپس | سینمایی | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog