cheerers بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان

cheerers: بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس طارمی عالی ترین بازیکن بازی با الهلال

گت بلاگز سیاسی شعار ما امید است بنابراین نمی توانیم این شعار را بدهیم و درگیر پرسشها حاشیه ای شویم

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه از مردها روحانی و جهانگیری به خاطر مناظره دیروز تقدیر می کنم اظهار داشت: شعار ما امید است بنابراین نمی توان

شعار ما امید است بنابراین نمی توانیم این شعار را بدهیم و درگیر پرسشها حاشیه ای شویم

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛ محمدرضا عارف مدیر شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در همایش سراسری ستاد انتخاباتی حامی روحانی و کمپین آوای اردیبهشت که عصر امروز در سالن همایش های هتل لاله برگزار شد با بیان این که جهت من افتخار است که در محفلی با حضور زنان فعال در صحنه سیاسی و اجتماعی شرکت کرده اند گفت: ما نمی توانیم اتفاق مهم یا مناسبت مهمی را نام ببریم که نقش زنان نقش برجسته و ممتازی نباشد.
وی با بیان اینکه نقش زنان در رویدادهای کشورمان بالای 70 درصد است تاکید کرد: زنان با شعور، فرهیخته و برجسته با توجه به حساسیت و شرایط خاص ای که امروز با آن مواجه هستیم در 29 اردیبهشت حماسه دیگری را رقم خواهند زد.

عبارات مهم : سیاست

عارف با بیان اینکه از مردها روحانی و جهانگیری به خاطر مناظره دیروز تقدیر می کنم اظهار داشت: شعار ما امید است بنابراین نمی توانیم این شعار را بدهیم و درگیر پرسشها حاشیه ای شویم.
رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان با اشاره به اینکه روش ما پرهیز از پرسشها حاشیه ای است تصریح کرد: ما دنبال نخود سیاه نمی رویم و در گذشته متوقف نمی شویم.
وی با تاکید براینکه ما نمی خواهیم در گذشته متوقف شویم و در پاسخ دادن هم دندان ما تند است خاطر نشان کرد: ما بهتر می توانیم جواب بدهیم و می دانیم در 8 سال چه بر سر کشور آمد که شاید 80 سال هم جهت جبران آن کافی نباشد.
عارف با اشاره به اینکه رویکرد ما اخلاق مداری و خرد جمعی است افزود: از سخنوران جریان رقیب نیز می خواهیم که منافع ملی را اصل بدانیم و مسئولیت کارهایمان را نیز بپذیریم.
رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه ما ضعف های دولت تدبیر را می پذیریم گفت: دولت یازدهم در جاهایی ضعف داشته که می توان عنوان کرد.
وی با بیان اینکه موضع گفتمان اصلاحات کاملا روشن است اضافه کرد: یکی از مطالبات جدی ما از دولت دوم جوان گرایی در سطوح متفاوت خواهد بود که مطمئنا از این عنوان ضرر نخواهیم کرد و با استفاده از جوانان و تجربه بزرگترها کارها را به خوبی پیش خواهیم برد.
وی با اشاره به اینکه در کوتاه مدت نمی توان وعده سرخرمن داد گفت: دیگر مطالبه ما از دولت بعدی آقای روحانی تخصیص داده شده است سهیمه خوب به بانوان در امور اجرایی است.
عارف با بیان اینکه ما مسیری که از خرداد سال 92 شروع کردیم ادامه خواهیم داد اظهار داشت: از سخنرانان عزیز می خواهم در این سه هفته آینده براساس آمار دقیق عملکرد دولت را مطرح کنند.
رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه ما هیچ دولتی را معصوم نمی دانیم و نمی گوییم که نقد نداریم تصریح کرد: واقعیت این است که انتظار نداشتیم لیست ما در اسفند ماه 94 به صورت کامل رای بیاورد و در عالی ترین شرایط فکر می کردیم تنها 20 نفر در مجلس و 10 نفر در خبرگان رای بیاورند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیاست | اصلاح طلبان | شعار | امید | عارف | اصلاح طلبان | انتخابات | روحانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog