cheerers بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان

cheerers: بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس طارمی عالی ترین بازیکن بازی با الهلال

گت بلاگز فضای مجازی ادعای حمله سایبری به اسرائیل با چاشنی اتهام به کشور عزیزمان ایران

مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی هستند که 120 حمله سایبری به مراکز حساس دولتی را طی چند روز گذشته دفع کرده‌اند.

ادعای حمله سایبری به اسرائیل با چاشنی اتهام به کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات تیم خبر رسان تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و .. گروه تحریریه سایت جوان؛مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی شدند که یک گروه مهاجم سایبری، حداقل به 120 نشانه در سرزمین های اشغالی حمله ور شده است هست. به ادعای این رژیم، واکنش‌ها گروه مذکور در این حمله، مشابه گروهی به نام OILRIG بوده است که پیش تر نیز حملات سایبری گسترده ای را به زیرساخت های رژیم صهیونیستی انجام داده بود. مقامات رژیم صهیونیستی، در آن زمان، انگشت اتهام را به سمت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نشانه رفته و اعتقاد بودند که این گروه هکری، از جانب کشور عزیزمان ایران حمایت می شود.
سازمان ملی دفاع سایبری رژیم صهیونیستی، مدعی شده است است که توانسته این حمله گسترده را شناسایی و دفع کند. این حمله، حدفاصل 19 آوریل تا 23 آوریل صورت پذیرفت. حمله مذکور، به وسیله یک ایمیل حاوی بدافزار به وسیله دو سرور صورت پذیرفته است که یکی از آن ها، یک مرکز علمی و دانشگاهی و دیگری یک مجموعه تجاری شخصی بوده و اهداف مختلفی را در اسرائیل، نظیر بخش اقتصادی، بعضی وزارتخانه های دولتی، مؤسسات عمومی و شخصی و تعدادی از مراکز تحقیقاتی، موردتهاجم قرار داده است.
حفره امنیتی با کد (CVE-2017-0199) در سامانه های مایکروسافت، خصوصاً مایکروسافت ورد، در این حمله مورد استفاده قرار گرفته و مایکروسافت در بیانیه ای اعلام کرد که در حال برطرف ساختن آسیب پذیری مذکور هست. البته پیش تر، این آسیب پذیری به وسیله گروه هکری عاملان سایه (shadow broker) افشا شده است بود.

هشدار رژیم صهیونیستی در مورد حمله صورت گرفته، دو روز بعد ازآن انجام شد که مدیر سرویس امنیتی شین بت، مدیر شرکت جاسوسی موساد، معاون فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی و بعضی دیگر از مقامات دفاعی این رژیم، در نامه ای به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، اعلام کردند که دادن قدرت و اختیارات متعدد به شرکت ملی دفاع سایبری اسرائیل، از توانایی های این رژیم جهت دفاع در برابر حملات سایبری کم کردن می دهد و باید با این مسئله برخورد شود.

عبارات مهم : ایران

منبع: سایبربان
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | سایبری | اسرائیل | اسرائیل | مایکروسافت | حفره امنیتی | رژیم صهیونیستی | اسرائیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog