cheerers بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان

cheerers: بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس طارمی عالی ترین بازیکن بازی با الهلال

گت بلاگز مازندران حضور در انتخابات، برهم زشت معادلات دشمن

حضور پررنگ مردم کشور عزیزمان ایران در انتخابات، معادلات دشمن را جهت کم جلوه دادن این حضور، به کابوس تبدیل می کند.

حضور در انتخابات، برهم زشت معادلات دشمن

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری،حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در شرکت بسیج مستضعفین کشور در نخستین سالگرد رضا حاجی زاده از شهدای مدافع حرم شهرستان آمل و گرامی داشت شهدای مدافع حرم خان طومان درمصلای آمل گفت: دشمن های قسم خورده جمهوری اسلامی از مدت ها قبل با برنامه ریزی های گسترده وحجمه های سنگین در تلاش هستند تا از طریق انتخابات به دنبال ایجاد تفرقه در کشور باشند.

وی افزود: دشمن با این استراتژی خود و همراهی عده ای مزدور داخلی با دنبال تحقق این نشانه شیطانی خود هستند، ولی نباید در این شرایط وحدت مردم خدشه دار شود، آیا که همه کاندیدا مورد تایید شورای نگهبان هستند واین ما هستیم که باید به دنبال گزینه اصلح باشیم.

حضور در انتخابات، برهم زشت معادلات دشمن

نماینده ولی فقیه در شرکت بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه کاندیداها در سخنان خود قدرت نظام، ابهت انقلاب و خون شهدا را در نظر بگیرند، گفت: شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بدانند قرار نیست به هر قیمتی پست ریاست جمهوری را در اختیار بگیرند لیکن قرار ما حفظ عزت، زیاد کردن آبرو و اقتدار نظام است.

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی افزود: مسئولانی که سوءاستفاده، دست درازی به اموال بیت المال و عدم رعایت فرمایشات رهبر انقلاب را در برنامه دارند خائن به خون شهدا هستند.

وی با درخواست ازمردم به اینکه فردی را در این دوره از انتخابات، برگزینند تا کشور را در مسیر زمینه سازی ظهور یک گام به جلو ارتقا دهد، گفت: انتخابات آینده نباید باعث دو دستگی، نفاق، فتنه انگیزی و چنددسته گی در جامعه باشد و باید مواظب باشیم دشمن می خواهد کشور عزیزمان ایران را به سوی دوقطبی و چند قطبی پیش ببرد و دست به فتنه بزند.

نماینده ولی فقیه در شرکت بسیج مستضعفین کشور با بیان این که مردم در گزینش کاندیدای اصلح به سازش ناپذیری با دشمن توجه کنند، افزود: علاقه به خدا، روحیه جهادی، پیاده کردن اندیشه های مقام معظم رهبری، تلاش و خستگی ناپذیری از جمله شاخصه هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

حضور پررنگ مردم کشور عزیزمان ایران در انتخابات، معادلات دشمن را جهت کم جلوه دادن این حضور، به کابوس تبدیل می کند.

حجت الاسلام تویسرکانی گفت: خبر ما به کاندیدا و مدیران کشوری این است انتخابات را نباید تبدیل به ترساندن کنند و این انتخابات فرصتی جهت پیشرفت و ایجاد امید در کشوراست.

وی با بیان این که مدیران باید خدمت گذاری مردم را انجام دهند، و به این تفکر خود نیز افتخار کنند، افزود: قدرتی که مدیران در هررده مسئولیتی دارند، امانتی از سوی شهدا است که اگر خیانت کنند در مسیر ضلالت قرار می گیرند.

نماینده ولی فقیه در شرکت بسیج مستضعفین کشور گفت: این صندلی قدرت که در دست وزرا و مدیران کشوری واقع شده است است صندلی خون شهدا است که به شهادت رسیدند و قدرت به ما رسیده است.

حجت الاسلام تویسرکانی با بیان این که رسیدن به قدرت نباید فرصتی جهت خوش گذرانی و اشرافی گری باشد، افزود: مدیران باید از هر فرصتی جهت خدمت گزاری بی وقفه به مردم بهره گیری کنند.

وی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی با همه سرمایه هایش جهت حمایت از دین و تحقق آرزوی بزرگ های الهی ایستادگی و مقاومت ارزشمند و گرانقدری دارند و خانواده های شهدا عزیزترین افراد خود را تقدیم کردند تا رضایت خداوند متعال را کسب کنند.

شهرستان آمل حدود هزار و 44شهید جهت پایداری انقلاب اسلامی تقدیم نظام کرده است.

حضور در انتخابات، برهم زشت معادلات دشمن

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: انتخابات | ریاست جمهوری | نماینده ولی فقیه | انتخابات ریاست جمهوری | معائلات دشمن | نماینده ولی فقیه | بسیج مستضعفان | شهدای مدافع حرم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog