cheerers بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان

cheerers: بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس طارمی عالی ترین بازیکن بازی با الهلال

گت بلاگز وب‌گردی ناپدری دختر 5 ساله را بارها به زمین کوبید!

دختربچه ای در مشهد بر اثر ضرب و شتم ناپدری‌اش دچار فوت مغزی شد. انتقال | بیمارستان | بیمارستان | مرگ مغزی | دختر بچه | ناپدری |

ناپدری دختر 5 ساله را بارها به زمین کوبید!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، دختربچه ٥ ساله ای در مشهد بر اثر ضرب و شتم ناپدری اش دچار فوت مغزی شد. در حال حاضر حیات این دختر فرزند با کمک دستگاه های پزشکی ممکن هست. هنگامی که که این کودک را به بیمارستان انتقال یافته کردند آثار ضرب و شتم روی شکم، سر و صورت او به وضوح قابل دیدن بود.
«مدیر بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد راجع به این اتفاق گفت: این کودک بعد از انجام معاینه های اولیه جهت کارها پاراکلینیکی و تصویربرداری اعزام شد. در این معاینه ها معلوم شد که او علاوه بر شکستگی های پا و لگن دچار آسیب های مغزی نیز شده است هست. این دختر خردسال را هنگامی که به بیمارستان آوردند هوشیاری بسیار کمی داشت. متاسفانه والدین او سه ساعت بعد از وارد کردن ضربه ها او را به بیمارستان آوردند. این کودک بعد از کارها اولیه درمانی به بخش مواظبت های خاص انتقال یافته شد.
دکتر تقی زاده راجع به این که این کودک خردسال چگونه مورد حمله ناپدری اش قرار گرفته هست، گفت: گویا ناپدری بعد از مشاجره با مادر کودک او را چندین بار بر زمین کوبیده که این مساله باعث بروز آسیب های شدید بدنی و فوت مغزی شده است هست. حالا در بدن این کودک هیچ گونه علایم حیاتی وجود ندارد و تنها با اتصال به دستگاه های پزشکی و بیمارستان زنده مانده است.

عبارات مهم : انتقال

دکتر سیدمجید تقی زاده، مدیر بیمارستان هاشمی نژاد گفت: این دختربچه خردسال روز پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه به وسیله اورژانس ١١٥ به بیمارستان هاشمی نژاد مشهد انتقال یافته شد.
همچنین ماجرای این دختر ٥ ساله به وسیله بازپرس خاص قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نیز پیگیری شد. او گفت: پدر این کودک بعد از این که از ماجرا باخبر شد به دادسرا آمد و از ناپدری دخترش به علت این که او را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، شکایت کرد. ناپدری این کودک بازداشت شد و تحقیقات پلیسی در این زمینه شروع شده است است.
کاظم میرزایی افزود: به گفته پزشکان اوضاع این دختربچه که اینک در بیمارستان خوابیدن هست، وخیم هست. بعد از اعلام مددکاری بیمارستان، ناپدری این کودک به وسیله نیروی انتظامی دستگیر و به جرم خود نیز اعتراف کرده است.
سال گذشته نیز پسربچه ای به نام طاها در مشهد قربانی ضرب و شتم پدرش شد و زیر شکنجه های او جان سپرد. مادر طاها در ابتدا مدعی شد که پسرش با خوردن غذا دچار خفگی شده است و جان سپرده است ولی پزشکان بیمارستان با معاینه طاها پی بردند که او بر اثر ضرب و شتم فوت شده است هست. پدر طاها که متهم به قتل و کودک آزاری هست، گفت: «از دو سال قبل با همسرم اختلاف داشتم و در آستانه طلاق بودیم. دادگاه حضانت طاها را به من سپرده بود و مادرش هفته ای دو بار با او ملاقات داشت.
پسرم دو هفته قبل از فوت بهانه گیر شده است بود و حتی یک بار می خواست دخترمان را خفه کند. چند بار کتکش زدم تا رفتارش را درست کند ولی فایده ای نداشت. روز اتفاق طاها سر صبحانه لیوان شیر را به سمت مادرش پرتاب کرد من هم عصبانی شدم و او را با کمربند کتک زدم. بعد پرتابش کردم که سرش به لبه مبل خورد و گریه اش قطع شد. بعد از آن پسرم را به اتاقش بردم و چند ساعت بعد که برگشتم متوجه شدم جایش را خیس کرده هست. او را به حمام برده و شستم. خواستم به او سوپ بدهم که نخورد. او را به بیمارستان بردیم که او در آنجا جان باخت.»
منبع:روزنامه اعتماد
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتقال | بیمارستان | بیمارستان | مرگ مغزی | دختر بچه | ناپدری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog