cheerers بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان

cheerers: بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس طارمی عالی ترین بازیکن بازی با الهلال

حمید صفت مهمان جمعه شب ماه عسل (عکس)

احسان علیخانی منشتر شدن این استوری در اینستاگرامش از حضور حمید صفت در جمعه شب این هفته در برنامه ماه عسل خبر داد. حمید صفت مهمان جمعه شب ماه عس..

ادامه مطلب

حضور در ورزشگاه حق بانوان است / مهتاب کرامتی

معصومه تاجیک، قهرمان ایرانی موی‌تای دنیا به‌عنوان سفیر ورزشی-گردشگری کشور تایلند در کشور عزیزمان ایران گزینش شد. دیروز در جریان یازدهمین نمایشگاه بین‌ا..

ادامه مطلب

پخش فیلم سینمایی « آذر» از ۸ آذرماه

تاریخ قطعی فیلم سینمایی «آذر» به تهیه کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی محمد حمزه ای مشخص شد. پخش فیلم سینمایی « آذر» از ۸ آذرماه عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (562)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

تصویر ، واکنش تند داریوش پیرنیاکان به بیانات علی اکبر گلپا علیه شجریان

سخنان تند علی‌اکبر گلپایگانی راجع به محمدرضا شجریان و ابتهاج با تصویر العمل تند داریوش پیرنیاکان روبه‌رو شد. واکنش تند داریوش پیرنیاکان به بیانات عل..

ادامه مطلب

سریال های سیاسی تلویزیون کشور عزیزمان ایران

برای مرور مجموعه های سیاسی متر و معیار مشخصی وجود ندارد؛ اگر بخواهیم به صرف روایت یک دوره تاریخی، که مطمئنا با اتفاقات سیاسی هم همراه بوده، به این مجموع..

ادامه مطلب

ساندرا بولاک یک میلیون دلار به آسیب‌دیدگان توفان کمک کرد

به گزارش مهر، در حالی که بر اثر توفان شدید تگزاس شمار زیادی از مردم آسیب دیده یا منزل هایشان را از دست داده اند، ساندرا بولاک به اشخاص مشهوری پیوست که ب..

ادامه مطلب

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

مارتین اسکورسیزی با همراهی سازندگان «خماری» و «۸ مایل»، برداشتی متفاوت از داستان جوکر و گاتهام را در مقام تهیه‌کننده خواهد ساخت. .. مارتی..

ادامه مطلب

بازیگران گزینش می‌شوند ، شرط‌بندی دردسرساز در «تانزانیا»

مصطفی سیاری کارگردان سینما در گفتگو با مهر راجع به بروزترین فعالیت های خود گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه «تانزانیا» را به همراه وحید راد به آخر رساند..

ادامه مطلب